Par mums

VELO START - tā ir kompānija kurai uzticas.

Iegādāties velosipēdu mūsu internetveikalā ir vienkārši un ērti, mēs ne tikai pārdodam velosipēdus, bet veicam arī garantijas un pēc garantijas apkalpošanu.

Internetveikala sortiments regulāri palielinās. Pie mums par visizdevīgākajām cenām, Jūs variet nopirkt tādu zīmolu preces, kā SCOTT, CUBE, KTM, MERIDA, KROSS . Katram zīmolam ir savas patentētas tehnoloģijas un inženiertehniskie risinājumi.Velosipēdu ražošanas tehnoloģijas katru gadu uzlabojas un profesionāli konstruktori un labākie testētāji rūpējas, lai Jūs iegādātos labākos velosipēdus. Mūsu veikalā vienmēr ir pārdošanā labāko zīmolu velo jaunumi.

Mūsu veiksmes ķīla ir:
liels velosipēdu klāsts no labākajiem ražotājiem
draudzīgas cenas, dažāda biezuma maciņiem
operatīva un droša piegāde Latvijā
saliedēta konsultantu un mehāniķu komanda, kura piemeklēs velosipēdu ņemot vērā visas klienta vēlmes.

VELO START darbības principi.
Mēs esam pārliecināti, ka velosipēds nav tikai pārvietošanās līdzeklis, bet arī - prieks sportot, uzlabot veselību un patīkami pavadīt laiku. Pārdodot velosipēdus mēs vēlamies Jūsu dzīvi padarīt interesantāku un daudzkrāsaināku. Galvenais mūsu darbā - patiesa vēlme rūpēties par klientu vajadzībām, tādēļ mūsu darbs ir pakārtots klientu ērtībām no velosipēda izvēles līdz piegādei. Lai uzlabotu mūsu darbu vienmēr esam atvērti dialogam un jauniem priekšlikumiem.

Rīga, Dārzaugļu 1B, LV-1012 Orientējoši - Pērnavas iela 7 ("Circle K") ©2015. Powered by WebDesignArts
Salidzini.lv logotips Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv